"Kraken" izcīna trešo uzvaru pār "Avalanche" un sērijā izvirzās vadībā

Sports / hokejs
LETA 05:34, 27.04.2023 0

Sietlas "Kraken" trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas mačā guva uzvaru un sērijā izvirzījās vadībā, kamēr citā spēlē pie panākuma tika arī Floridas "Panthers".

"Kraken" izbraukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) bija pārāka pār pagājušās sezonas čempioni Kolorādo "Avalanche" un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 3-2.

Otrajā periodā pēc spēlētām nepilnām septiņām minūtēm "Kraken" vadībā izvirzīja Morgans Gīkijs, taču pēc nedaudz vairāk kā minūtes Neitans Makinons izlīdzināja rezultātu. Vēl pēc divām minūtēm savā debijas mačā NHL vārtus guva Tajs Kartjē, panākot 2:1 Sietlas komandas labā.

Trešajā trešdaļā viesiem vajadzēja mazāk nekā divas minūtes, lai dubultotu pārsvaru, šoreiz precīzam esot Jani Gurdam. Mača izskaņā vēl vārtus "Avalanche" labā guva Evans Rodrigess.

Tikmēr Austrumu konferences ceturtdaļfinālā Floridas "Panthers" viesos ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Bostonas "Bruins", kas joprojām sērijā ir vadībā ar 3-2.

Pirmajā trešdaļā Antonī Duklērs panāca 1:0 Floridas vienības labā, bet otrā perioda ievadā pēc spēlētām mazāk nekā trīs minūtēm vairākumā precīzs bija Breds Maršāns, panākot neizšķirtu. Otrās trešdaļas izskaņā vienu vārtu pārsvaru "Panthers" atguva Sems Benets.

Noslēdzošās trešdaļas ievadā atkal vairākumu prata izmantot bostonieši, šoreiz vārtus gūstot Patrisam Beržeronam, taču mazāk kā pēc minūtes skaitlisko pārsvaru prata izmantot arī viesi un "Bruins" vārtsargu pārspēja Sems Reinhārts. Trešā perioda vidusdaļā rezultātu izlīdzināja Teilors Hols.

Pagarinājumā uzvaru nesošos vārtus guva Metjū Tkačaks, kamēr pie trešās rezultatīvās piespēles mačā tika Kārters Verhegī.

Подписывайтесь на Телеграм-канал VS.LV! Заглядывайте на страницу VS.LV на Facebook! И читайте главные новости о Латвии и мире!
Lasīt visus komentārus (0)

Sports Šilovs atvaira visus pretinieka metienus, Canucks iet tālāk (VIDEO)

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs piektdien atvairīja visus pretinieka metienus, bet uzbrucējs Teodors Bļugers vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņu pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Latvijas hokejisti pārbaudes spēlē negūst vārtus un papildlaikā zaudē norvēģiem

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Rīgā priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Norvēģijai.

Sports Latvijas hokeja izlasei pievienojas uzbrucējs Dzierkals

Latvijas vīriešu hokeja izlases rindas pirms gaidāmā pasaules čempionāta piektdien papildināja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Sports Latvijas hokejisti aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas valstsvienību.

Sports Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas sāk Stenlija kausa izcīņu

Svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās spēles aizvadīs aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Balinskis un «Panthers» papildlaikā pārspēj Girgensona «Sabres»

Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie panākuma papildlaikā, kamēr citā spēlē uzvaru svinēja arī Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Bļugers gūst vārtus mazākumā «Canucks» zaudējumā «Kings» vienībai (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar precīzu metienu mazākumā, kamēr viņa un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks" piedzīvoja zaudējumu.

Sports «Canucks» galvenais treneris pēc uzvaras slavē Latvijas vārtsargu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" galvenais treneris Riks Tokets trešdien pēc uzvarētā mača paslavēja Latvijas vārtsargu Artūru Šilovu.