Bayern pirmajā puslaikā gūst 3 vārtus un pārliecinoši uzvar Borussia

LETA 05:30, 02.04.2023 0

Minhenes "Bayern" sestdien Vācijas futbola bundeslīgas 26.kārtas mačā, gūstot trīs vārtus jau pirmajā puslaikā, pārliecinoši uzvarēja Dortmundes "Borussia" un turnīra tabulā pakāpās uz pirmo vietu.

"Bayern" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (3:0) sagrāva "Borussia", atgūstoties pēc neveiksmes pret Leverkūzenes "Bayer" iepriekšējā kārtā.

Laukuma saimnieki izvirzījās vadībā jau pēc spēlētām 13 minūtēm, kad Dajo Upamekano apmēram no laukuma vidusdaļas izdarīja tālu piespēli uz priekšu un viesu vārtsargam, kurš tobrīd mēģināja pārtvert piespēli, bumba palidoja garām, ieripojot Dortmundes komandas vārtos.

Savukārt 18.minūtē 2:0 panāca Tomass Millers, kuram pēc stūra sitiena izspēles bumbu uz vārtu priekšu piespēlēja Matijss de Ligts.

"Bayern" uzbrucējs Līrojs Sanē veiksmīgi nospēlēja aizsardzībā un tika pie bumbas, taču viņa izdarīto sitienu atvairīja vārtsargs, bet pirmais pie atlēkušās bumbas bija Millers, kuram atlika to raidīt vārtos no tuvas distances (3:0).

Otrajā puslaikā mājiniekiem vajadzēja tikai piecas minūtes, lai gūtu ceturtos vārtus, šoreiz uzbrukumu veiksmīgi noslēdzot Kingslijam Komanam.

72.minūtē pie pirmā vārtu guvuma tika arī Dortmundes vienība, kad 11 metru soda sitienu precīzi izpildīja Emre Džans, bet pamatlaika pēdējā minūtē deficītu līdz diviem vārtiem samazināja Doniels Malens.

Apmēram pirms nedēļas Minhenes komandas vadību pārņēma Tomass Tuhels, kuram, debitējot galvenā trenera amatā, izdevās arī tikt pie uzvaras.

"Bayern" ar 55 punktiem 26 spēlēs turnīra tabulā ieņem pirmo vietu, kamēr par vienu pozīciju zemāk atrodas "Borussia" ar 53 punktiem.

Sports «Borussia» uzvar Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Dortmundes "Borussia" futbolisti trešdien svinēja uzvaru pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā.

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Sports Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics".

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sabiedrība VUGD ir atļāvis Stūra mājā turpināt Okupācijas muzeja ekspozīciju

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ir atļāvis "Stūra mājā" turpināt Okupācijas muzeja ekspozīciju, par diviem gadiem pagarinot termiņu, kurā mājā veicami drošības uzlabošanai nepieciešamie darbi.

Ekonomika Atklāja smilts un grants ieguvi Kocēnu pagastā, Vidzemē (+VIDEO)

Valsts uzņēmums apsaimnieko vairāk nekā 100 derīgo izrakteņu ieguves vietas visā Latvijas teritorijā.

Kriminālziņas Apcietināts jaunietis aizdomās par uzbrukumu mūziķim Horenam Stalbem

Rīga, 3.maijs, LETA. Valsts policija aizturējusi un tiesa apcietinājusi kādu jaunieti, kurš tiek turēts aizdomās par uzbrukumu mūziķim Horenam Stalbem.