Girgensons gūst vārtus un pārtrauc savu astoņu sauso spēļu sēriju (+VIDEO)

LETA 09:11, 16.03.2023 0

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē guva vārtus, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" vienība izbraukumā pēcspēles metienos piekāpās tiešajiem konkurentiem cīņā par iekļūšanu Stenlija kausa izcīņā Vašingtonas "Capitals".

Girgensons mača 45.minūtē panāca 4:2 "Sabres" labā, tomēr mājinieki spēja atspēlēties un tikt pie panākuma uzvarētāju noskaidrošanas sērijā ar 5:4 (1:3, 0:0, 3:1, 0:0, 2:0).

Līdz mača devītajai minūtei Iļja Ļubuškins un Džons Džeisons Peterka izvirzīja viesus vadībā ar 2:0, Timotijs Līfs Ošī vienus vārtus mājiniekiem atguva 11.minūtē, bet Taisons Džosts 19.minūtē ļāva pirmo periodu viesiem noslēgt komfortablā vadībā 3:1.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešā perioda otrajā minūtē Jevgēņijs Kuzņecovs panāca 2:3. Pēc Girgensona vārtiem mājinieki nepadevās, Aleksandram Ovečkinam 51.minūtē panākot 3:4, bet izlīdzinājumu minūti un astoņas sekundes pirms finālsvilpes nodrošināja Toma Vilsona precīzais raidījums vairākumā.

Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā mājiniekiem precīzi bija Kuzņecovs un Ošī, kamēr "Sabres" rindās kļūdījās Teidžs Tompsons un Alekss Taks.

Girgensons uz ledus bija 14 minūtes 56 sekundes, no kurām mazākumā spēlēja minūti un septiņas sekundes. Latvijas hokejists izpildīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus mājinieku raidījumus, zaudēja visos četros iemetienos un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Šosezon Girgensons 65 mačos guvis deviņus vārtus, atdevis sešas rezultatīvas piespēles, nopelnījis 14 soda minūtes un lietderības koeficientu -3.

"Sabres" ar 72 punktiem 67 cīņās noslīdēja uz 11.vietu Austrumu konferencē, kamēr "Capitals" ar 73 punktiem 69 cīņās pakāpās uz 10.pozīciju.

Nākamo spēli Bufalo komanda aizvadīs piektdien viesos pret Filadelfijas "Flyers" hokejistiem, kuri ar 59 punktiem 67 spēlēs Austrumu konferencē atrodas 15.vietā un piedzīvojuši jau četrus zaudējumus pēc kārtas.

Sports Latvijas futbolistiem uzvara UEFA Nāciju līgas spēlē

Latvijas vīriešu futbola izlase otrdien Rīgā izcīnīja uzvaru UEFA Nāciju līgas C divīzijas otrajā mačā.

Sports Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies AAE klubam «Dubai»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", otrdien ziņo komanda.

Sports Paralimpiešus pie Brīvības pieminekļa sveic vairāki simti atbalstītāju (+FOTO)

Pirmdienas vakarā Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sveikšanā pie Brīvības pieminekļa piedalījās vairāki simti atbalstītāju, novēroja aģentūra LETA.