Sākusies biļešu tirdzniecība uz Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm

Sports
LETA 09:22, 15.03.2023 0

Sākusies biļešu tirdzniecība uz vienīgajām Latvijas vīriešu hokeja izlases pārbaudes spēlēm "Arēnā Rīga", informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Biļetes uz 28. un 29.aprīlī paredzētajām cīņām pret Šveices valstsvienību nopērkamas platformā "Passportix.eu".

Atkarībā no sektora vienas biļetes cena būs 12, 17 un 23 eiro. Bērni un jaunieši vecumā no septiņiem līdz 17 gadiem, kā ar pensionāri un personas ar invaliditāti biļetes varēs iegādāties ar 50% atlaidi.

Ieeja uz spēlēm "Arēna Rīga" ir bez maksas bērnam līdz sešu gadu vecumam pieaugušā pavadībā, neaizņemot sēdvietu.

No katras pārdotās biļetes viens eiro tiks ziedots onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai "Dzīvības koks".

Latvijas izlasei šīs būs vienīgās pārbaudes spēles "Arēnā Rīga" pirms gaidāmā pasaules čempionāta, kurā pašmāju komanda apakšgrupā cīnīsies ar Kanādu, Čehiju, Slovākiju, Šveici, Norvēģiju, Kazahstānu un Slovēniju.

Подписывайтесь на Телеграм-канал VS.LV! Заглядывайте на страницу VS.LV на Facebook! И читайте главные новости о Латвии и мире!
Lasīt visus komentārus (0)

Sports Rihardam Bukartam hat-trick graujošā Latvijas hokejistu uzvarā

Latvijas vīriešu hokeja izlase sestdien "Arēnā Rīga" ar graujošu uzvaru pār Norvēģiju noslēdza pārbaudes spēļu sēriju pirms pasaules čempionāta, Rihardam Bukartam izceļoties ar trim gūtiem vārtiem.

Sports Šilovs atvaira visus pretinieka metienus, Canucks iet tālāk (VIDEO)

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs piektdien atvairīja visus pretinieka metienus, bet uzbrucējs Teodors Bļugers vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņu pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Latvijas hokejisti pārbaudes spēlē negūst vārtus un papildlaikā zaudē norvēģiem

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Rīgā priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Norvēģijai.

Sports Latvijas hokeja izlasei pievienojas uzbrucējs Dzierkals

Latvijas vīriešu hokeja izlases rindas pirms gaidāmā pasaules čempionāta piektdien papildināja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Sports Latvijas hokejisti aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas valstsvienību.

Sports Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Kanādai

Latvijas hokejisti ceturtdien Vantā pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā cieta zaudējumu mačā ar vienaudžiem no Kanādas.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.