"Inter" iekļūst Čempionu līgas ceturtdaļfinālā

LETA 04:18, 15.03.2023 0

Milānas "Inter" futbolisti otrdien Portu UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla otrajā mačā spēja nosargāt neizšķirtu un iekļuva ceturtdaļfinālā.

"Inter" izbraukumā nosargāja bezvārtu neizšķirtu cīņā ar "Porto" un divu spēļu summā uzvarēja ar 1:0.

Vārtu gūšanas momentiem nabadzīgā spēlē, mājiniekiem uzbrūkot, taču nespējot gūt vārtus, "Porto" mača kompensācijas laika septītajā minūtē palika mazākumā, otro dzelteno kartīti spēlē nopelnot brazīliešu uzbrucējam Pepē.

Otrā otrdienas cīņā Mančestras "City" savā laukumā ar 7:0 sagrāva "Leipzig", ar pieciem gūtiem vārtiem izceļoties norvēģim Ērlingam Holannam.

Pagājušajā nedēļā Lisabonas "Benfica" ar 2:0 pieveica "Club Brugge", Dortmundes "Borussia" ar 1:0 uzvarēja Londonas "Chelsea", kā arī ar tādiem pašiem rezultātiem "AC Milan" bija pārāka pār Totenhemas "Hotspur" un Minhenes "Bayern" guva virsroku pār Parīzes "Saint-Germain".

Savukārt otrdien Madrides "Real" atspēlēja divu vārtu deficītu un ar rezultātu 5:2 (2:2) uzvarēja "Liverpool", bet "Napoli" ar 2:0 (1:0) uzveica Frankfurtes "Eintracht".

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlēja 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".

Šīs sezonas fināls plānots 10.jūnijā Stambulā, Turcijā.

Sports Latvijas hokeja izlasei pievienojas uzbrucējs Dzierkals

Latvijas vīriešu hokeja izlases rindas pirms gaidāmā pasaules čempionāta piektdien papildināja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Sports Latvijas hokejisti aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas valstsvienību.

Sports Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Kanādai

Latvijas hokejisti ceturtdien Vantā pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā cieta zaudējumu mačā ar vienaudžiem no Kanādas.

Sports «Borussia» uzvar Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Dortmundes "Borussia" futbolisti trešdien svinēja uzvaru pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā.

Sports «Atletico» nosargā panākumu pirmajā Čempionu līgas ceturtdaļfināla cīņā

Madrides "Atletico" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru.

Sports «Barcelona» futbolisti Čempionu līgas ceturtdaļfinālu sāk ar uzvaru

"Barcelona" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā nenosargāja pirmajā puslaikā gūto pārsvaru, taču turpinājumā atspēlējās un tika pie uzvaras.

Sports Latvijas futbolistes EČ kvalifikācijas otrajā mačā tiek pie uzvaras (VIDEO)

Latvijas sieviešu futbola izlase otrdien Kišiņevā 2025.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra otrajā mačā izcīnīja panākumu.