"Mogo"/LSPA hokejisti pusfināla pirmajā mačā uzvar "Prizmu"

Sports
LETA 03:41, 13.03.2023 0

"Mogo"/LSPA komanda svētdien izcīnīja uzvaru "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla pirmajā spēlē.

"Mogo"/LSPA mājās ar 3:2 (2:0, 0:2, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Rīgas "Prizmu", sērijā līdz trīs uzvarām panākot 1-0.

Toma Opelta un Krišjāņa Rēdliha gūtie vārti ļāva mājiniekiem pirmo periodu uzvarēt ar 2:0, taču otrajā trešdaļā Edijs Brahmanis un Elvis Kaimiņš izlīdzināja rezultātu. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti un vārti netika gūti arī 20 minūšu papildlaikā, tādējādi tika aizvadīta pēcspēles metienu sērija.

Tajā "Mogo"/LSPA uzvarēja ar 1:0, vienīgo metienu realizējot Mārtiņam Šulcam.

Henrijs Ančs mājinieku vārtos atvairīja 19 metienus, bet pretējos vārtos Jānis Auziņš tika galā ar 49 raidījumiem.

Otrā pusfinālā tiksies "Zemgale"/LLU un Rīgas "Dinamo".

OHL "play-off" turnīrā iekļuva astoņas no deviņām pamatturnīra vienībām.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".

Подписывайтесь на Телеграм-канал VS.LV! Заглядывайте на страницу VS.LV на Facebook! И читайте главные новости о Латвии и мире!
Lasīt visus komentārus (0)

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports Porziņģis gūst traumu NBA izslēgšanas turnīra spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva kājas traumu un iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Latvijas hokeja izlase aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Lozannā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici.

Sports Vītoliņš: Beigās pietrūka meistarības un aukstasinības

Latvijas vīriešu hokeja izlases hokejistiem ceturtdien Rīgā zaudējumā pārbaudes spēlē Somijai pēdējā periodā pietrūka meistarības un aukstasinības, pēcspēles preses konferencē teica Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sports Latvijas hokeja izlase pārbaudes spēlē Rīgā papildlaikā piekāpjas Somijai

Latvijas vīriešu hokeja izlase trešdien Rīgā pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Somijai.

Sports Latvijas hokejisti otrajā pārbaudes spēlē arī uzvar pēcspēles metienu sērijā

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Rīgā otrajā pārbaudes spēlē ar Austriju izcīnīja uzvaru pēcspēles metienu sērijā, tiekot pie panākuma ar 4:3 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 3:2).