"AC Milan" pirmo reizi kopš 2012.gada sasniedza Čempionu līgas ceturtdaļfinālu

LETA 03:16, 09.03.2023 0

Itālijas futbola klubs "AC Milan" trešdien pirmo reizi kopš 2012.gada sasniedza UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu.

Milānas vienība izbraukumā ar rezultātu 0:0 (0:0) spēlēja bezvārtu neizšķirti pret Totenhemas "Hotspur" un divu maču summā svinēja panākumu ar 1:0.

Otrajā puslaikā otro dzelteno kartīti mājinieku komandā nopelnīja Kristians Romero, atstājot "Hotspur" mazākumā, taču Milānas futbolistiem neizdevās izmantot skaitlisko pārākumu, lai gūtu vārtus un abu spēļu summā palielinātu pārsvaru.

Pirmajā astotdaļfināla mačā uzvaru ar 1:0 izcīnīja "AC Milan" futbolisti.

Jau ziņots, ka trešdien ceturtdaļfinālā vietu nodrošināja arī Minhenes "Bayern", kas atbildes spēlē ar 2:0 pārspēja Parīzes "Saint-Germain", divu maču summā uzvarot ar 3:0.

Otrdien Londonas "Chelsea" 2:0 (1:0) uzvarēja Dortmundes "Borussia" un divu spēļu summā svinēja panākumu ar 2:1, kamēr Lisabonas "Benfica" ar rezultātu 5:1 (2:0) sagrāva "Club Brugge", divu spēļu summā triumfējot ar 7:1, Londonas un Lisabonas futbolistiem iekļūstot ceturtdaļfinālā.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlēja 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".

Šīs sezonas fināls plānots 10.jūnijā Stambulā, Turcijā.

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports «Barcelona» futbolisti Čempionu līgas ceturtdaļfinālu sāk ar uzvaru

"Barcelona" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā nenosargāja pirmajā puslaikā gūto pārsvaru, taču turpinājumā atspēlējās un tika pie uzvaras.

Sports Latvijas futbolistes EČ kvalifikācijas otrajā mačā tiek pie uzvaras (VIDEO)

Latvijas sieviešu futbola izlase otrdien Kišiņevā 2025.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra otrajā mačā izcīnīja panākumu.

Sports Latvijas futbola virslīgā notiks divas spēles

"Valmiera" šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas piektās kārtas mačā uzņems "Grobiņu"/LFS, bet "Liepāja" - "Audu".

Sports Ukrainas un Polijas izlases iekļūst Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā

Ukrainas un Polijas vīriešu futbola izlases otrdien uzvarēja Eiropas čempionāta kvalifikācijas "play-off" mačos un iekļuva finālturnīrā.