Makdeivids pirmo reizi karjerā sasniedz 50 vārtu robežu sezonā

LETA 08:03, 28.02.2023 0

Konors Makdeivids pirmdien pirmo reizi karjerā sasniedza 50 gūto vārtu robežu sezonā, taču ar to nebija gana, lai viņa pārstāvētā Edmontonas "Oilers" izcīnītu uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

Makdeivids, kurš NHL aizvada astoto sezonu, šajā cīņā guva divus vārtus, kamēr "Oilers" mājās ar 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) zaudēja līgas līdervienībai Bostonas "Bruins".

Pēdējo reizi bostonieši vadību ieguva pusminūti pirms otrā perioda beigām, kad 3:2 panāca Pāvels Zaha. "Bruins" nu izcīnījusi septiņas uzvaras pēc kārtas.

Tikmēr sesto uzvaru pēc kārtas svinēja Stenlija kausa glabātāja Kolorādo "Avalanche", kas mājās guva virsroku pār Vegasas "Golden Knights" - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).

Denveras vienībā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Miko Rantanens, kamēr 31 pretinieku metienu neitralizēja Aleksandars Georgijevs. Rantanens, kurš tāpat kā Makdeivids NHL aizvada astoto gadu, pirmo reizi vienā sezonā sasniedzis 40 vārtu robežu.

Citā mačā Klods Žirū atzīmējās ar uzvaru nesošajiem vārtiem un pievienoja trīs rezultatīvas piespēles, kamēr Otavas "Senators" mājās ar 6:2 (0:1, 4:1, 2:0) uzvarēja Detroitas "Red Wings". Gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles bija Tomā Šabo.

Sports «Borussia» uzvar Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Dortmundes "Borussia" futbolisti trešdien svinēja uzvaru pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā.

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Sports Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics".

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports Latvijas U-18 hokejisti zaudē norvēģiem (VIDEO)

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase pirmdien Espo pasaules U-18 čempionāta apakšgrupas noslēdzošajā, ceturtajā mačā ar rezultātu 3:5 (0:3, 1:2, 2:0) zaudēja vienaudžiem no Norvēģijas, ceturtdaļfināla ceļazīmes iegūšanu atstājot konkurentu rokās.

Sports Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionātā piekāpjas amerikāņiem (VIDEO)

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase svētdien Espo pasaules U-18 čempionāta trešajā mačā piedzīvoja neveiksmi.

Sports Latvijas hokejisti zaudē pirmajā no divām pārbaudes spēlēm ar Šveices izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Lozannā pārbaudes mačā ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:4, 1:0) zaudēja Šveices valstsvienībai.