Latvijas telpu futbola izlase pārbaudes spēlē piekāpjas Izraēlai

LETA 05:20, 19.02.2023 0

Latvijas vīriešu telpu futbola izlase sestdien Salaspilī pārbaudes spēlē piekāpās Izraēlai, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Latvija mājinieku lomā ar rezultātu 2:5 (0:2) atzina Izraēlas pārākumu.

Pretinieki pirmajā puslaikā ieguva divu vārtu pārsvaru, bet otrā puslaika ievadā Izraēlas telpu futbolisti izmantoja Latvijas izlases kļūdu un vēl vairāk nostiprināja pārsvaru (3:0).

Neilgi pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem precīzs bija Latvijas izlases kapteinis Germans Matjušenko, izmantojot Matīsa Babra piespēli uz vārtu tālo stabu.

Jau nākamajā uzbrukumā viesu komandu glāba vien vārtu konstrukcija, bet vēl pēc brīža iespēju gūt vārtus neizmantoja Babris. Arī turpinājumā Latvijai bija vairākas iespējas atspēlēties, tomēr labāku momentu realizāciju nodemonstrēja viesi, četras minūtes pirms spēles beigām atjaunojot trīs vārtu pārsvaru.

Cenšoties atjaunot intrigu un aktīvi uzbrūkot, Latvijas izlase savos vārtos bumbu ielaida arī piekto reizi, bet pēdējā minūtē precīzs bija Oskars Ikstens.

Svētdien abas komandas tiksies vēl vienu reizi.

Novembrī Latvijas izlase piedalījās pārbaudes turnīrā Horvātijā, spēlējot neizšķirti ar Grenlandi (1:1) un Ungāriju (3:3), bet decembrī divreiz zaudēja Marokai ar 2:9 un 2:7.

Pirms tam Latvijas izlases oktobrī aizvadīja pirmo 2024.gada Pasaules kausa kvalifikācijas pamatkārtas turnīra apli, uzvarot Vāciju (5:1) un piekāpjoties Slovākijai (0:3). Kvalifikācijas turnīra otrā apļa spēles paredzētas marta sākumā.

Elites kārtā iekļūs 12 apakšgrupu uzvarētāji un četras labākās otro pozīciju īpašnieces, kamēr pārējās astoņas otrajā vietā palikušās komandas piedalīsies pamatkārtas "play-off" posmā.

Sports Latvijas futbolistiem uzvara UEFA Nāciju līgas spēlē

Latvijas vīriešu futbola izlase otrdien Rīgā izcīnīja uzvaru UEFA Nāciju līgas C divīzijas otrajā mačā.

Sports Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies AAE klubam «Dubai»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", otrdien ziņo komanda.

Sports Paralimpiešus pie Brīvības pieminekļa sveic vairāki simti atbalstītāju (+FOTO)

Pirmdienas vakarā Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sveikšanā pie Brīvības pieminekļa piedalījās vairāki simti atbalstītāju, novēroja aģentūra LETA.