Ņūkāslas "United" futbolisti pēc 47 gadu pārtraukuma iekļūst Līgas kausa finālā

VS.LV 09:14, 01.02.2023 0

Anglijas Līgas (EFL) kausa izcīņas finālā otrdien pēc 47 gadu pārtraukuma iekļuva Ņūkāslas "United" futbolisti, kuri divu spēļu summā pusfinālā pārspēja "Southampton" vienību.

Atbildes mačā sava laukumā "United" otrdien bija pārāki ar 2:1 (0:0), divu spēļu summa triumfējot ar 3:1.

Abus vārtus mājinieku labā guva Šons Longstafs, kurš precīzi sita spēles piektajā un 21.minūtē. Viesiem vienus vārtus 29.minūtē atguva Če Adamss, tomēr izglābties no zaudējuma Sauthemptonas vienība nespēja.

"United" līdz šim vienīgo reizi Līgas kausa finālā spēlēja 1976.gadā, kad ar 1:2 piekāpās Mančestras "City". Savukārt pēdējo nozīmīgo pašmāju trofeju Ņūkāslas klubs izcīnīja 1955.gadā, kad sesto reizi kluba pastāvēšanas vēsturē uzvarēja Anglijas (FA) kausa izcīņā.

"United" pretinieki finālā noskaidrosies šovakar. kad otrajā pusfināla duelī otro maču aizvadīs Mančestras "United" un "Nottingham Forest" futbolisti.

Šajā duelī pirmajā mačā ar 3:0 uzvarēja mančestrieši.

Pagājušās sezonas EFL Līgas kausa ieguvēji "Liverpool" izstājās ceturtajā kārtā, ar 2:3 piekāpjoties Mančestras "City" vienībai, kas ceturtdaļfinālā negaidīti ar 0:2 atzina "Southampton" pārākumu.

Fināls Vemblija stadionā tiks aizvadīts 26.februārī.

Sports Ostapenko iekļūst Madrides WTA 1000 turnīra astotdaļfinālā

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko sestdien sasniedza Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību astotdaļfinālu.

Sports Latvijas hokejisti zaudē pirmajā no divām pārbaudes spēlēm ar Šveices izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Lozannā pārbaudes mačā ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:4, 1:0) zaudēja Šveices valstsvienībai.

Sports Ostapenko pārliecinoši iekļūst Madrides «WTA 1000» turnīra trešajā kārtā

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien sasniedza Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību trešo kārtu.

Sports Latvijas hokeja izlase aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Lozannā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici.

Sports Latvijas futbola virslīgā notiks divas spēles

"Valmiera" šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas piektās kārtas mačā uzņems "Grobiņu"/LFS, bet "Liepāja" - "Audu".

Sports Ukrainas un Polijas izlases iekļūst Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā

Ukrainas un Polijas vīriešu futbola izlases otrdien uzvarēja Eiropas čempionāta kvalifikācijas "play-off" mačos un iekļuva finālturnīrā.

Sports Latvijas U-19 vīriešu futbola izlase zaudēja Ukrainai (VIDEO)

Latvijas U-19 vīriešu futbola izlase sestdien Skopjē piedzīvoja zaudējumu 2024.gada Eiropas čempionāta elites kārtas mačā, zaudējot cerības spēlēt finālturnīrā.