Ostapenko un Vega-Ernandess izstājas no Austrālijas atklātā čempionāta

VS.LV 09:05, 24.01.2023 0

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko otrdien Melburnā pārī ar spāni Davidu Vegu-Ernandesu atsauca dalību no Austrālijas atklātā čempionāta jaukto dubultspēļu turnīra.

Ceturtdaļfinālā Latvijas un Spānijas tenisistiem bija jātiekas ar Indijas duetu Saniju Mirzu un Rohanu Bopannu, taču Ostapenko/Vega-Ernandess izlēma atsaukt dalību no sacensībām.

Pirmās kārtas mačā Ostapenko/Vega-Ernandess ar 6-2, 6-7 (5:7), 10:6 pieveica Haočinu Čanu no Taivānas un austrālieti Maiklu Venusu, bet astotdaļfinālā ar 6-7 (4:7), 7-6 (8:6), 10:8 tika pārspēti turnīra galvenie favorīti, ar pirmo numuru izsētie Huliana Olmosa no Meksikas un Marselo Arevalo no Salvadoras.

Jau vēstīts, ka otrdien Ostapenko piedzīvoja zaudējumu vienspēļu ceturtdaļfinālā. Savukārt sieviešu dubultspēlēs, kur Latvijas pirmā rakete pārī ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku bija izliktas ar piekto numuru, nācās piedzīvot zaudējumu jau pirmajā kārtā.

2023.gada sezonas pirmais "Grand Slam" turnīrs Melburnā uz cietā seguma norisināsies līdz 29.janvārim.

Sports Šilovs atvaira visus pretinieka metienus, Canucks iet tālāk (VIDEO)

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs piektdien atvairīja visus pretinieka metienus, bet uzbrucējs Teodors Bļugers vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņu pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Latvijas hokejisti pārbaudes spēlē negūst vārtus un papildlaikā zaudē norvēģiem

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Rīgā priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Norvēģijai.

Sports Latvijas hokeja izlasei pievienojas uzbrucējs Dzierkals

Latvijas vīriešu hokeja izlases rindas pirms gaidāmā pasaules čempionāta piektdien papildināja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Sports Latvijas hokejisti aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas valstsvienību.

Sports Semeņistaja zaudē Indianvelsas «WTA 1000» turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā

Latvijas tenisa otrā rakete Darja Semeņistaja pirmdien nepārvarēja Indianvelsas "WTA 1000" sērijas turnīra kvalifikācijas pirmo kārtu.

Sports Sevastova pārliecinoši sasniedz Ostinas «WTA 250» turnīra ceturtdaļfinālu

Latvijas spēlētāja Anastasija Sevastova ceturtdien Ostinas "WTA 250" sērijas turnīra otrajā kārtā pārliecinoši pārspēja sacensību otro raketi mājinieci Slounu Stīvensu (WTA 40.) un sasniedza ceturtdaļfinālu.

Sports Ostapenko sasniedz Dubaijas «WTA 1000» turnīra otro kārtu

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien sasniedza Dubaijas "WTA 1000" sērijas turnīra otro kārtu.

Sports Semeņistaja izcīna savu pirmo WTA 125 titulu

Latvijas otrā rakete tenisā Darja Semeņistaja svētdien uzvarēja Mumbajas "WTA 125" sērijas turnīrā, izcīnot savu karjeras lielāko titulu.