Latvijas divnieku ekipāžām vēlreiz pirmās divas vietas junioru PK sacensībās

LETA 16:09, 21.01.2023 0

Latvijas kamaniņu divnieku ekipāžas Viktorija Ziediņa/Selīna Zvilna un Marta Robežniece/Kitija Bogdanova sestdien Blūdencā, Austrijā, izcīnīja pirmās divas vietas junioru Pasaules kausa (PK) sestā posma sacensībās.

Arī ceturtdien notikušajās piektā posma sacensībās abi Latvijas divnieki šādā pašā secībā aizņēma pirmās divas vietas.

Ziediņa/Zvilna bija nepārspētas abos braucienos un summā Robežnieci/Bogdanovu, kuras abos braucienos bija otrās, pārspēja par 0,239 sekundēm. Trešo vietu ieņēmušais Vācijas divnieks atpalika 0,585 sekundes.

Sieviešu divnieku sacensībās startēja desmit ekipāžas.

Tikmēr vīriešu divnieku sacensībās vēlreiz otro vietu izcīnīja Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs, kuri pirmajā braucienā bija otrie, bet otrajā uzrādīja labāko rezultātu, summā uzvarētājiem Moricam Jēgeram/Valentīnam Študtem no Vācijas zaudējot 0,037 sekundes. Rinks dienu iepriekš uzvarēja vīriešu vieninieku sacensībās.

Piekto vietu deviņu ekipāžu konkurencē izcīnīja Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns, kuri abos braucienos bija piektie. Uzvarētāji bija 0,835 sekundes ātrāki, bet līdz pirmajam trijniekam pietrūka 0,439 sekundes.

Plānots, ka sestdien norisināsies arī komandu stafete.

Iepriekš abu vecuma grupu sportisti startēja vienā Pasaules kausa posmā ar piesātinātu sacensību grafiku. Sākot ar šo sezonu, 19 līdz 21 gadu veci kamaniņu braucēji atsevišķi startē Pasaules kausā junioriem, bet 14 līdz 18 gadus veci sportisti spēkojas Kontinentālajā kausā.

Sports Latvijas futbolistiem uzvara UEFA Nāciju līgas spēlē

Latvijas vīriešu futbola izlase otrdien Rīgā izcīnīja uzvaru UEFA Nāciju līgas C divīzijas otrajā mačā.

Sports Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies AAE klubam «Dubai»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", otrdien ziņo komanda.

Sports Paralimpiešus pie Brīvības pieminekļa sveic vairāki simti atbalstītāju (+FOTO)

Pirmdienas vakarā Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sveikšanā pie Brīvības pieminekļa piedalījās vairāki simti atbalstītāju, novēroja aģentūra LETA.