Porziņģim 20 punkti "Mavericks" uzvarā

LETA 08:20, 30.03.2021 0

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas "Mavericks", līderiem Lukam Dončičam un Kristapam Porziņģim, kurš guva 20 punktus, atgriežoties ierindā, pirmdien svinēja uzvaru viesos.

Oklahomasitijas "Thunder" savā laukumā bija spiesta atzīt Dalasas "Mavericks" pārākumu ar 106:127 (24:33, 39:38, 20:29, 23:27).

Pēc vienas spēles izlaišanas, galvenajam trenerim Rikam Kārlailam dodot Latvijas spēlētājam atpūtu, Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 27 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā realizēja septiņus no deviņiem divpunktu metieniem un divus no sešiem tālmetieniem.

Tāpat viņš izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, piecas reizes rezultatīvi piespēlēja, vienreiz pārķēra bumbu, bloķēja divus pretinieku metienus, divas reizes pārkāpa noteikumus un sakrāja +/- rādītāju 26.

Pēc vairāku spēļu izlaišanas laukumā atgriezās arī Dončičs, kurš guva 25 punktus un septiņreiz rezultatīvi piespēlēja, bet Tims Hāradevejs juniors guva 19 punktus.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Aleksejs Pokuševskis.

"Mavericks" ar 24 uzvarām 45 spēlēs Rietumu konferencē ieņem septīto vietu.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.

Sports Latvijas hokeja izlasei pievienojas uzbrucējs Dzierkals

Latvijas vīriešu hokeja izlases rindas pirms gaidāmā pasaules čempionāta piektdien papildināja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Sports Latvijas hokejisti aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas valstsvienību.

Sports Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Kanādai

Latvijas hokejisti ceturtdien Vantā pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā cieta zaudējumu mačā ar vienaudžiem no Kanādas.

Sports «Borussia» uzvar Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Dortmundes "Borussia" futbolisti trešdien svinēja uzvaru pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā.

Sports Basketbola entuziasts Elbakjans sastrīdējās ar Rīgas aktīvistiem (+VIDEO)

"Grīziņkalna apkaimes biedrībā ir nevis tūkstošiem, bet aptuveni 140 biedri".

Sports Bertāns gūst 13 punktus «Hornets» zaudējumā «Mavericks» basketbolistiem (VIDEO)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns otrdien guva 13 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda piedzīvoja zaudējumu.

Sabiedrība Porziņģim 20 punkti «Celtics» uzvarā pār Bertāna «Hornets» (VIDEO)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien Šarlotā guva 20 punktus Bostonas "Celtics" uzvarā pār Dāvja Bertāna pārstāvēto Šarlotas "Hornets" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā.

Sports TTT Rīga basketbolistes kļūst par Baltijas čempionēm

"TTT Rīga" sestdien Palangā kļuva par "BioSil" Baltijas Sieviešu basketbola līgas (WBBL) čempionēm.