Porziņģis ar 38 punktiem palīdz "Mavericks" uzvarēt (VIDEO)

LETA 11:14, 04.02.2020 0

Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis pirmdien guva 38 punktus un izcīnīja 12 bumbas zem groziem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Dalasas "Mavericks" komandai izcīnīt uzvaru viesos.

"Mavericks" viesos ar rezultātu 112:103 (25:22, 28:33, 29:22, 30:26) pārspēja Indiānas "Pacers".

Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 36 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no septiņiem divpunktu metieniem, sešus no 13 tālmetieniem un visus 12 soda metienus, kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju komandā.

Tāpat viņš izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu un trīs reizes pārkāpa noteikumus. "Mavericks" ar Porziņģi laukumā iemeta par 18 punktiem vairāk nekā ielaida.

Latviešu basketbolists jau otrajā mačā pēc kārtas sakrāja vismaz 35 punktus un desmit atlēkušās bumbas. Iepriekš 222 karjeras mačos viņam sakrāt šo kombināciju 35+10 izdevies tikai vienreiz.

Porziņģis atkārtoja savu iemesto tālmetienu rekordu. Arī 2018.gada 30.janvārī sportists iemeta sešus tālmetienus. Cietējas lomā bija Bruklinas "Nets".

Vēl spēlētājs sasniedza personisko rekordu iemestajos soda metienos. Iepriekš viņam trīsreiz pa spēkam bija desmit šādā veidā iekaroti grozi spēlē.

Nespēlējot Dončičam, 25 punktus uzvarētāju labā pievienoja Tims Hārdevejs juniors un "double-double" - Dorians Finnijs-Smits, savācot 15 punktus un 11 atlēkušās bumbas.

"Pacers" vienībā 26 punktus guva Domants Sabonis, kurš arī izcīnīja 12 bumbas zem groziem un veica deviņas rezultatīvas piespēles.

"Mavericks" ar 31 uzvaru 50 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu konferencē.

Sports Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics".

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Pasaule Īrija sola neizvietot policiju uz robežas ar Ziemeļīriju

Īrijas valdība apstiprinājusi, ka uz robežas ar Ziemeļīriju policija netiks izvietota, Londonā pavēstīja Lielbritānijas Ziemeļīrijas lietu ministrija.

Pasaule NATO nosoda Krievijas kaitnieciskās darbības alianses teritorijā

NATO ceturtdien nosodījusi Krievijas kaitnieciskās darbības alianses teritorijā, atzīstot, ka dezinformācijas izplatīšana, sabotāža un kiberuzbrukumi rada draudus tās drošībai.

Sports Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Kanādai

Latvijas hokejisti ceturtdien Vantā pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā cieta zaudējumu mačā ar vienaudžiem no Kanādas.