No masveida nepilngadīgo noziedzības rašanās Latvijā var izvairīties, pauž mentori.
Jelgavas Sabiedriskais centrs sadarbībā ar biedrību “Attīstības platforma YOU+” un biedrību “Resiliences centrs” 30. novembrī no pulksten 14 līdz 17 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33 interesentus aicina piedalīties pasākumā “Sliktās pieredzes forums”.
Tajā jomas eksperti dalīsies savos (ne)veiksmes stāstos par ielu un mobilo darbu ar jaunatni un jauniešu mentoringu. Šī pasākuma mērķauditorija ir cilvēki, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem.
Pasākums sāksies ar paneļdiskusiju “Kā neveikt mobilo un ielu darbu ar jaunatni”, kurā dažādi eksperti dalīsies savā pieredzē. Paneļdiskusijai sekos četras prezentācijas, kurās varēs uzzināt, kāda pieredze ir iegūta ielu darbā ar jauniešiem Rīgā (uzstāsies Kārlis Mednieks, biedrības “Resiliences centrs” valdes loceklis), par mobilo darbu ar jaunatni (Ance Tīmane, Dienvidkurzemes novada jaunatnes lietu speciāliste), par NVO iespējamo sadarbību ar pašvaldību mobilā darba veikšanā (Linda Kalniņa-Roderte, jauniešu organizācijas “Creative Minds for Culture” vadītāja), savukārt biedrības “Attīstības platforma YOU+” mentoru tīkla koordinatore Elīna Briljonoka dalīsies pieredzē par Liepājas jauniešu mentoru tīklu, tā veiksmēm un neveiksmēm.
Pasākumā aicināti piedalīties speciālisti, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem, ziņoja vietne jelgava.lv.
Pasākums tiek īstenots projektā “Jauniešu vienas pieturas aģentūra”, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EZZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.