• Justīne,
  • Juta
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


VIDEO. Very Cool People uzdod aktuālu jautājumu - Ko tu vēl gaidi?

Teksta izmērs Aa Aa
Kultūra
VS.LV 10:33, 14.09.2023


Grupas "Very Cool People" mūziķi ir apņēmības pilni turpināt pārsteigt kā publiku, tā paši sevi, tādēļ īpaši negaida un laiž klajā nākamo spridzekļhitu no topošā albuma. Jaunais singls nodēvēts par "Ko tu vēl gaidi?" un tapis kopā ar dziedātāju Paulu Saiju, stāstnieces lomu atvēlot grupas trombonistei Laurai Rozenbergai. Kā zināms, tad ritmiskās stāstītājas ampluā viņa iejutās arī grupas vasaras singlā "Rikšiem".

Jaunās dziesmas "Ko tu vēl gaidi?" vēstījums ir tiešs un vienkāršs - viss dzīvē notiek šeit un tagad, tādēļ nav vietas prokrastinācijai. Ja ir kaut kas, ko vēlies sasniegt vai izdarīt, tad tas ir jādara! Idejiskais uzstādījums stabili ripo pa grupas jauno muzikālo šoseju, pa kuru līdzās ritmiski traucas tādi elektromobiļi kā house, drum’n’bass, dubstep un EDM.

"Šoreiz vēlamies rosināt un iekustināt sēdošos štukotājus, kas tikai bīda mākoņus, bet neko tā arī nedara, lai materializētu savas vēlmes un idejas," stāsta grupas stūrmanis un ģitārists Elvijs Grafcovs. "Gribam iedvesmot cilvēkus neatteikties no saviem mērķiem un tomēr doties tos satikt kopā ar mums. Katram gala mērķis ir cits, bet svarīgs jau ir pats ceļš un it īpaši tā uzsākšana, kad drosmīga drauga roka var lieti noderēt. Kļūdīšanās, mācīšanās un apaugšana ar pieredzi ir tikai loģisks ceļa turpinājums."

"Jaunā dziesma ir nedaudz ironisks stāsts, kas būs saprotams ikvienam, kurš kādā dzīves posmā ļāvies prokrastinācijai," turpina dziedātāja Paula Saija. "Tā ir pasmaidīšana pašiem par sevi, jo prokrastinēt taču ir tik patīkami! Tomēr darbiņš jādara, tāpēc, ka ir jāpadara."

Dziesmai tapis arī krāšņs video, ko režisējis Rihards Romušs, operatora pienākumus veicot jau iepriekš ar grupu strādājušajam Arvim Belovam.

"Arvis pats mums ierosināja pamēģināt radīt klipu kopā ar kādu citu režisoru," saka Elvijs. "Rihards atnāca ar pilnīgi citādāku skatījumu uz šo dziesmu un tās vizualizāciju, kā rezultātā tapa lielisks action video!"

"Dziesma man likās diezgan jaudīga gan pēc dinamikas, gan pēc tā, ko tajā var ietvert no vizuālā skatpunkta," stāsta režisors Rihards Romušs. "Jau pašā iesākumā pati grupa vēlējās kaut ko traku un neparastu, tad nu man ienāca prātā dziesmai piešķirt mazliet holivudisku noskaņu. Rezultātā tapa, manuprāt, interesants un diezgan iespaidīgs videoklips. Vismaz pats Latvijā vēl neesmu kādam tādu redzējis."

Dziesmas "Ko tu vēl gaidi?" autori ir Elvijs Grafcovs, Māris Jēkabsons, Jānis Kalve, Oskars Ozoliņš, Paula Saija un Laura Rozenberga, singlu producējuši Elvijs Grafcovs un Jānis Kalve, ieraksts veikts "Very Cool Studio", "Labo ierakstu studijā" un "Ciemupes Production" studijā. Skaņas miksu izveicis un māsterversiju radījis Jānis Kalve.

Ierakstā piedalījās vokāliste Paula Saija, vokāliste un tromboniste Laura Rozenberga, ģitārists

Elvijs Grafcovs, tenorsaksofonists Māris Jēkabsons, baritonsaksofonists un fona vokālists Kristaps Lubovs, trompetists Oskars Ozoliņš, taustiņnieks Māris Vitkus, basists Jānis Olekšs un bundzinieks Andris Buiķis, kā arī sintezatoru spēles meistars Andris Kauliņš.

Jaunais singls "Ko tu vēl gaidi?" noklausāms populārākajos mūzikas straumēšanas servisos un dzirdams labākajās Latvijas radiostacijās.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Kultūra Apburošā dziedātāja Ģertrūde Rūta uzņēma hitu ar «‎vintage» Lada auto (+VIDEO)

"Dziesmas laikā tik tiešām arī paspēju iziet cauri attiecību līkločiem".

Kultūra Opra Vinfrija tika ievietota slimnīcā. Kas notika?

Televīzijas vadītājai bija problēmas ar vēderu, un ārstiem viņa bija jāpieliek pie sistēmas. Šī iemesla dēļ viņa nevarēja piedalīties grāmatu kluba pārraidē.

Kultūra Kevins Speisijs atzina, ka atrodas uz bankrota sliekšņa

Pēc apsūdzībām par seksuālu uzmākšanos viena no Holivudas veiksmīgākajiem aktieriem karjera piedzīvoja lejupslīdi.

Lasiet arī

Pasaule Izraēla sola ikdienas pauzi karadarbībā Gazas joslā

Izraēlas armija svētdien paziņoja, ka ik dienu ievēros taktisku pauzi karadarbībā Gazas joslas dienvidu daļā, lai dotu iespēju piegādāt humāno palīdzību.

Sabiedrība Rīgā iedzīvotāju skaits samazinājies par 4600 cilvēkiem

Samazinoties Ukrainas bēgļu pieplūdumam, Rīgā pērn iedzīvotāju skaits samazinājies par 4600 cilvēkiem, minēts Rīgas pašvaldības 2023.gada publiskajā pārskatā, kuru aizvadītajā nedēļā apstiprināja Rīgas dome.

Sports Kāpēc Grīziņkalnā nepieļauj sporta aktivitātes (+VIDEO)

"Jāņem vērā, lai bērniem un jauniešiem Rīgā būtu iespējas sportot un atpūsties, nevis klaiņot bezdarbībā pa ielām".

Sabiedrība Kornatovska-Mamikinam: «Es esmu padomju cilvēks, es mīlu Krieviju» (+VIDEO)

Feldšere, kas slavena ar savu kovidskepsi, ir izvēlējusies valsti, kurā dzīvot.