• Lolita,
  • Vitolds
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Pasniegti 16 Ministru kabineta atzinības raksti

Teksta izmērs Aa Aa
Kultūra
LETA 22:55, 01.06.2023


Ceturtdien Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) tika pasniegti Ministru kabineta (MK) Atzinības raksti 16 izglītības, zinātnes un sporta jomas darbiniekiem par izciliem sasniegumiem valsts labā, informēja IZM.


Foto: IZM

MK atzinības rakstus saņēma IZM valsts sekretāra vietniece Santa Šmīdlere par ieguldījumu investīciju plānošanā un piesaistē IZM politikas jomu attīstībai, kā arī IZM valsts sekretāra vietnieks, Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktors, ķīmijas doktors Dmitrijs Stepanovs par ieguldījumu augstākās izglītības un zinātnes veicināšanā.

To saņēma arī Latviešu valodas aģentūras direktora vietniece Dace Dalbiņa par ieguldījumu latviešu valodas kā otras valodas, svešvalodas un etniskā mantojuma valodas apguves atbalsta sistēmas izstrādē un ieviešanā, Valsts izglītības satura centra vecākā eksperte Astra Aukšmuksta par ilggadēju darbu valsts pārvaldē un ieguldījumu interešu izglītības un audzināšanas darba attīstībā, kā arī Valsts izglītības attīstības aģentūras "Erasmus+" programmas departamenta direktore Zane Gailīte par ieguldījumu programmas iespēju popularizēšanā, sekmējot izglītības sektoru institūciju internacionalizāciju un starptautisko atpazīstamību.

Tāpat atzinības rakstus saņēma trīs tehnikumu darbinieki. Par ieguldījumu Latvijas profesionālās izglītības attīstībā un finanšu pārvaldībā atzinības rakstu pasniedza Ogres tehnikuma galvenajai grāmatvedei Kristīnei Bučai, savukārt par ieguldījumu profesionālās izglītības kvalitātes celšanā un modernizācijā - Valmieras tehnikuma Attīstības nodaļas vadītājai Dacei Carevai. Atzinības rakstu saņēma arī Rīgas Stila un modes tehnikuma direktora vietniece praktisko mācību un darba vidē balstītu mācību darbā Valda Krūmiņa par ieguldījumu profesionālās izglītības iestādes procesu digitalizācijas un ilgtspējas attīstībā.

Rīgas Tehniskās universitātes profesors un studiju prorektors, inženierzinātņu doktors Uldis Sukovskis saņēma atzinības rakstu par ieguldījumu augstākās izglītības sistēmas pārvaldē, bet universitātes vadošā pētniece, inženierzinātņu doktore Inga Dāboliņa - par individuālās aizsardzības līdzekļu testēšanas laboratorijas izveidi un vadību un ieguldījumu sabiedrības veselības drošībā. Savukārt Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studiju prorektore, profesore, habilitētā pedagoģijas doktore Tatjana Koķe atzinības rakstu saņēma par ieguldījumu izglītības, zinātnes un augstskolu pedagoģiskā darba attīstībā valstī un RSU.

Ceturtdien atzinības rakstus pasniedza arī trīs pašvaldību izglītības pārvaldes vadītājiem par nozīmīgu ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā - Jelgavas izglītības pārvaldes vadītājai Guntai Auzai, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājai Kristīnei Niedrei-Latherei, kā arī Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītājam Igoram Grigorjevam.

Savukārt par profesionālu un pašaizliedzīgu darbu un ieguldījumu volejbola attīstībā atzinības rakstu pasniedza Rīgas Volejbola skolas volejbola trenerim Andrim Vitautam Kļaviņam.

Ar pasta starpniecību atzinības raksts tiks nosūtīts arī Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsvadītājai Intai Dimantei par mūža ieguldījumu Latvijas bērnu un jauniešu skatuviskās tautas dejas attīstībā un Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā.

Ministru prezidenta Pateicības rakstu saņems "Attīstības platformas YOU+" vadītājs Andris Kāposts.

MK Atzinības rakstu pasniedz, lai izteiktu valdības atzinību privātpersonām par izciliem sasniegumiem tautsaimniecības, zinātnes, izglītības, veselības, vides aizsardzības, valsts pārvaldes, kultūras, sporta un valsts aizsardzības jomā.

Ierosinājumu par MK Atzinības raksta piešķiršanu Apbalvošanas padomē iesniedz Ministru prezidents, ministri, pašvaldību vadītāji, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis vai citu nevalstisku organizāciju vadītāji.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Kultūra Rīga uzstāsies Eirovīzijas sensācija Bambie Thug (+VIDEO)

Сaur provokāciju graut sociopolitiskos stereotipus, izaicinot konservatīvi domājošo publiku ar šokējošiem šoviem.

Kultūra Nikija Mināža aizturēta Amsterdamas lidostā par narkotiku glabāšanu

Māksliniece atcēla koncertu Anglijā pēc tam, kad policija viņu aizturēja Šipholas lidostā par marihuānas glabāšanu.

Kultūra Madonna izšķīrusies no 30 gadus jaunākā drauga

Madonnas un Džoša Popera attiecības kļuva zināmas 2023. gada marta sākumā. Viņi apstiprināja baumas par romānu, kad sāka koplietot fotoattēlus.

Kultūra Britnija Spīrsa paziņo par laupīšanu viņas mājās

Zvaigzne pastāstīja, ka pēc laupīšanas nolēmusi iegādāties tikai lētas un viltotas rotaslietas.

Lasiet arī

Ekonomika Latvijas finanšu iestāžu peļņa četros mēnešos sasniegusi 204,2 miljonus eiro

Latvijas monetārās finanšu iestādes (MFI), galvenokārt bankas, šogad pirmajos četros mēnešos strādāja ar 204,2 miljonu eiro peļņu, kas ir par 0,8% vairāk nekā 2023.gada attiecīgajā periodā, liecina Latvijas Bankas publiskotā informācija.

Kultūra Vēl viena neveiksme: Dženifera Lopesa varētu zaudēt 90 miljonus dolāru

Sākotnēji "The Park MGM Theatre" plānoja, ka Dženifera Lopesa sniegs 90 koncertus, piedāvājot miljonu dolāru par katru šovu. Tagad uzstāšanās skaits var tikt samazināts, un maksa par katru koncertu var būt uz pusi mazāka.

Sabiedrība Beidzot zināms, kad būs gatava izmantošanai vēlēšanu IT platforma 

Jaunā vēlēšanu informācijas tehnoloģiju (IT) kopējā platforma būs gatava izmantošanai uz 2025.gada pašvaldību vēlēšanām, intervijā aģentūrai LETA solīja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāja Kristīne Saulīte.

Pasaule ISW: Krievija manipulē ar karagūstekņu apmaiņas tēmu

Krievija cenšas manipulēt ar karagūstekņu apmaiņas tēmu un izmantot to kā vēl vienu paņēmienu, lai destabilizētu situāciju Ukrainā, uzskata ASV Kara studiju institūta (ISW) eksperti.