• Egija,
  • Egmonts,
  • Egons,
  • Henrihs,
  • Henriks
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Liepāja šodien pulcēs uzņēmējus, lai runātu par attīstību (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 08:30, 31.05.2024


Kurzemes reģiona nākotne ir viedā ekonomikā.


Liepāja vēsturiski ir nozīmīga Baltijas osta.

Kurzemes reģiona uzņēmēji, uzņēmējus pārstāvošās un atbalsta organizācijas, kā arī pašvaldību pārstāvji šā gada 31. maijā pulcēsies uz forumu Liepājā “Finansējums un atbalsts biznesam Kurzemē”.

Pasākuma laikā uzņēmējiem būs iespēja uzzināt visaptverošu informāciju par pieejamām valsts un Kurzemes plānošanas reģiona atbalsta programmām un nosacījumiem, klausīties vairāku uzņēmumu pieredzes stāstus, kā arī kontaktbiržā gūt konsultācijas no virknes valsts atbalsta institūciju pārstāvjiem.

Forumu atklās Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs Jurģis Miezainis un Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš. Foruma sākumā Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Edmunds Valantis sniegs ieskatu valsts, Atveseļošanas fonda un ES fondu atbalsta programmās uzņēmumu attīstībai, produktivitātes un eksportspējas kāpināšanai.

Savukārt diskusijā “Kā ar valsts atbalstu sekmēt Kurzemes uzņēmumu un reģiona ilgtspējīgu attīstību?” Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs J. Miezainis ar Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas un uzņēmumu pārstāvjiem diskutēs par nepieciešamo atbalstu straujākai Kurzemes reģiona biznesa attīstībai.

Foruma turpinājumā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), Altum, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras pārstāvji informēs par šobrīd pieejamām atbalsta programmām uzņēmējiem. Savukārt Ventspils Augsto Tehnoloģiju Parka, Latvijas IT klastera Kurzemes pārstāvniecības pārstāvis informēs par Eiropas Digitālo informācijas centru atbalsta iespējām uzņēmuma digitalizācijai un Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvis informēs par plānošanas reģiona pašvaldību atbalstu uzņēmējiem. Tāpat foruma laikā savā biznesa pieredzē dalīsies biznesa pārstāvji.

Vienlaikus foruma laikā komersantiem un visiem interesentiem būs iespēja klātienē saņemt LIAA, Altum, Valsts ieņēmumu dienesta, Latvijas Digitālā akseleratora un Latvijas IT klastera, Patentu valdes, Valsts darba inspekcijas, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, SOLVIT centra, Lauku atbalsta dienesta un Konkurences padomes pārstāvju konsultācijas par atbalsta instrumentiem un atbalsta saņemšanas nosacījumiem.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika «airBaltic» sāk nodrošināt speciālos reisus uz Liepāju

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" no šodienas līdz 5.augustam nodrošinās speciālos reisus uz Liepāju, aģentūru LETA informēja "airBaltic" pārstāvji.

Ekonomika Latvijas bizness paplašina elektromobiļu uzlādes tīklu (+VIDEO)

Turpmāk sniegs iespēju izmantot no atjaunīgiem resursiem iegūtu zaļo enerģiju

Ekonomika Rīgas lidostā uzbūvēs jauno daudzstāvu autostāvvietu

Rīgas lidostas jauno daudzstāvu autostāvvietu par 248 000 eiro projektēs SIA "BM-projekts", informēja Rīgas lidosta.

Ekonomika Pretlikumīgas konkurences pazīmes metāllūžņu tirgū

Norises Latvijas metāllūžņu savākšanas un pārstrādes tirgū liecina, ka šajā tirgū ir vērojamas agresīvas un pretlikumīgas konkurences pazīmes, kas apdraud virknes šī tirgus dalībnieku turpmāko eksistenci un rada valstij nodokļu zaudējumus, informēja Johens Kleins, biedrības “Baltijas metāllūžņu pārstrādātāju asociācija” padomnieks.

Lasiet arī

Kultūra Kurzemes kultūras programmā šogad apstiprināti 67 projekti

Kurzemes plānošanas reģiona izsludinātajā Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas "Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma" projektu konkursā "Kurzemes kultūras programmā 2024" šogad apstiprināti 67 projekti.

Ekonomika Kāpēc uzņēmēji nedrīkst Grobiņā būvēt biznesa centru (+VIDEO)

"Mēs ilgus gadus maksājam nomas maksu par zemes gabalu".

Sabiedrība Vecpils iedzīvotāji Kurzemē atceras kolhoza laikus (+VIDEO)

Pēteris Lācis izveidoja "Ziedu" par vadošo saimniecību.

Interesanti fakti Sestdien Jūrmalciems gaida ciemiņus (+VIDEO)

Kurzemes piekraste parādīsies visā savā pavasara krāšņumā.