No Rīgas Doma viņa ir nogājusi garu ceļu līdz Putina bezierunu atbalstam.
Sociālajos tīklos raisās asas diskusijas par Putina Krievijas cietumos bojā gājušā disidenta atraitnes prasībām - ieviest jaunas sankcijas pret Kremli.
Apspriežot Jūliju Navaļnaju "Facebook" komentāros, Latvijā pazīstamā mākslinieciskā personība, ērģelniece Jevgeņija Ļisicina viņu nodēvējusi par “ienaidnieku”.
Jau piecus gadus Ļisicinas kundze dzīvo Maskavā, neskatoties uz to, ka savulaik par īpašiem nopelniem viņai tika piešķirta Latvijas pilsonība.
Jevgēnija Ļisicina dzimusi 1942. gada 11. novembrī Stupino pilsētā Maskavas apgabalā. 1949. gadā viņas ģimene pārcēlās uz Urāliem, kur Jevgēnija pabeidza Sverdlovskas desmitgadīgo mūzikas skolu. Pēc mūzikas skolas pabeigšanas Jevgēnija iestājas Ļeņingradas konservatorijā profesora V. Nilsena klavierklasē. 1965. gadā Ļisicina pārcēlās uz Rīgu, lai mācītos ērģeļspēli pie profesora N.Vanadziņa Latvijas konservatorijā, kur arī pabeidza ērģeļspēles kursu, iegūstot par izcilām mācību sekmēm vienīgo konservatorijā Čaikovska vārdā nosaukto stipendiju.
Jau mācoties konservatorijā, Jevgēnija nospēlēja vairāk nekā 40 solokoncertu, gan uz Doma baznīcas ērģelēm, gan citās PSRS pilsētās. Doma baznīcā tika ierakstīta arī viņas pirmais mūzikas disks. Pēc 1968. gada Ļisicina kļuva par Latvijas Valsts filharmonijas solisti un darba gados nospēlēja vairāk kā 1000 solokoncertu, ierakstīja vairāk kā 20 ilgspēlējošo plašu ar klasisko mūziku un koncertēja Eiropas valstīs, ceļot Latvijas prestižu ārzemēs.
1968. gadā Jevgēnija Ļisicina piedalījās starptautiskajā Čurļoņa konkursā, kurā ieguva otro prēmiju un laureāta goda nosaukumu. 1989. gadā divas viņas plates ar J. S. Baha un A. Vivaldi ierakstiem Jevgēnijas Ļisicinas izpildījumā Padomju Savienības klasiskās mūzikas hitparādē ieguva 5. un 7. vietu starp 10 vispopulārākajiem hitiem. 1995. gadā Latvijas Republikas Saeima piešķīra Jevgēnijai Ļisicinai Latvijas pilsonību par sevišķiem nopelniem tās labā. No 1999. līdz 2002. gadam Jevgēnija nospēlēja divus ļoti plašus ciklus. Viens no tiem bija veltīts Rīgas 800. gadadienai un ietvēra pilnus 17 koncertus, otrs bija veltīts viņas pasniedzējam profesoram N.Vanadziņam (viņa 110. gadadienā) un ietvēra 9 lielos monogrāfiskos koncertus. 2019. gadā Ļisicina pārcēlās uz dzīvi Dolgoprudnijas pilsētā Maskavas apgabalā.
Pēdējā laikā Ļisicinas kundze sociālajā tīklā "Facebook" visos iespējamos veidos izceļas ar komentāriem par labu Krievijas oficiālajai politikai. Tikmēr šīs valsts varas iestādes Marka Cukerberga ideju atzina par ekstrēmistu kopienu.
Intervijā ar bijušo Eiropas Parlamenta deputātu Andreju Mamikinu, kurš nesen aizbēga no Latvijas, Ļisicina Putinu nodēvēja par “politikas Bahu”.