• Visvaldis

Kļuva zināmi Stenlija kausa finālisti

Sports / hokejs
LETA 13:32, 12.06.2022

Stīvenam Stemkosam gūstot divus vārtus, iepriekšējo divu sezonu Stenlija kausa čempione Tampabejas "Lightning" sestdien sasniedza šīs sezonas Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas turnīra finālu.

Finālsērija, kurā "Lightning" tiksies ar Kolorādo "Avalanche", sāksies trešdien Denverā.

"Lightning" Austrumu konferences finālsērijas sestajā mačā mājās ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) uzveica Ņujorkas "Rangers" un sērijā līdz četrām uzvarām guva virsroku ar 4-2.

Komandas spēles pirmajā pusē vārtus neguva līdz otrā perioda 11.minūtē Stemkoss vidusszonā saņēma piespēli, devās uzbrukumā un no iemetienu apļa līnijas raidīja ripu mērķī. Trešā perioda 14.minūtē Frenks Vatrāno pēc uzvarēta iemetiena ar raidījumu bez ripas apstādināšanas vairākumā panāca 1:1. Tiesa, 21 sekundi vēlāk Stemkoss, kurš pirms tam bija mājiniekus atstājis mazākumā, pēc izgājiena divatā pret aizsargu atjaunoja vadību, atlēkušajai ripai no "Lightning" kapteiņa kājas nonākot vārtos.

Uzvarētāju vārtsargs Andrejs Vasiļevskis atvairīja 20 metienus, bet otros vārtos Igors Šestjorkins tika galā ar 29 metieniem.

"Lightning" sēriju sāka ar diviem zaudējumiem izbraukumā, bet nākamajās četrās spēles izcīnīja uzvaras.

Kopš pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem Tampas vienība ir pirmā komanda, kas trīs gadus pēc kārtas sasniegusi Stenlija kausa finālu - no 1983. līdz 1985.gadam to paveica Edmontonas "Oilers".

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausa izcīņas finālsērijā Tampabejas "Lightning" ar rezultātu 4-1 uzvarēja Monreālas "Canadiens".

Sports TTT Rīga basketbolistes ar graujošu uzvaru kļūst par Latvijas čempionēm (VIDEO)

"TTT Rīga" sestdien Latvijas sieviešu basketbola čempionāta finālsērijas otrajā spēlē izcīnīja graujošu uzvaru un kļuva par Latvijas čempionēm 23.reizi.

Sports Duplantis par centimetru labo sev piederošo pasaules rekordu kārtslēkšanā

Zviedrijas vieglatlēts Armands Duplantis sestdien Ķīnā pirmajā Dimanta līgas posmā laboja sev piederošo pasaules rekordu kārtslēkšanā par vienu centimetru.

Sports Jēkabpils "Lūšu" volejbolisti atgūst Latvijas čempiontitulu

Jēkabpils "Lūši" komanda piektdien nodrošināja Latvijas volejbola čempionāta zelta medaļas, valsts meistarsacīkstēs uzvarot piekto reizi vēsturē.

Sports TTT Rīga un RSU basketbolistes sāk cīņu par Latvijas čempiontitulu

"TTT Rīga" un "Rīgas Stradiņa universitātes" (RSU) basketbolistes šodien uzsāks ciņu par Latvijas sieviešu basketbola čempionāta zelta godalgām.

Sports «Canucks» galvenais treneris pēc uzvaras slavē Latvijas vārtsargu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" galvenais treneris Riks Tokets trešdien pēc uzvarētā mača paslavēja Latvijas vārtsargu Artūru Šilovu.

Sports «Canucks» Šilova sezonas pirmajā NHL spēlē uzvar «Ducks»

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs svētdien aizvadīja savu pirmo Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēli šajā sezonā, viņa un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētajai Vankūveras "Canucks" komandai izcīnot uzvaru.

Sports Merļikins atvaira 30 metienus «Blue Jackets» uzvarā pār «Penguins»

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien atvairīja 30 metienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē un palīdzēja Kolumbusas "Blue Jackets" komandai izcīnīt uzvaru.

Sports Bļugeram rezultatīva piespēle NHL spēlē (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien rezultatīvi piespēlēja viņa un Artūra Šilova pārstāvētās Vankūveras "Canucks" zaudējumā savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.